| ginette a întrebat:

Am nevoie de o firma serioasa specializata in renovari pentru baie si bucatarie (instalatie electrica, gaz, faianta gresie, zugraveala etc.) care sa faca totul de calitate si in timp relativ scurt. Imi puteti recomanda? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| valyb a răspuns:

In ce oras?

4 răspunsuri:
| gixbanat a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin timp scurt, genul asta de lucrari au o durata medie de 2 saptamani minim per incapere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca pe siteurile specializate, gen www.zugravit.ro.

| ginette explică:

In Bucuresti?

| ginette explică:

2 saptamani e OK, pentru inceput (adica baia) ma gandeam sa nu se intinda la 2 luni. Poti sa-mi recomanzi ceva, pentru Bucuresti? Multumesc.