| sisisisisi a întrebat:

Am nevoie de un program pentru.:am o poza din care vreau sa imi decupez doar capul si am reusit pe pizap, dar vreau sa ii pun si o imagine de fond cu niste flori care am gassit-o eu, ci nu cele pe care mi-le da acolo si nu stiu un asemenea site, am nevoie de ajutor fiindca poza imi trebuie pentru. un tort, funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti tot pe pizap dar nu alege categoria de background ci Edit a photo. Inserezi background-ul tau (acea imagine cu flori), apoi ai in partea de sus "Add Cutout". Selecteaza, alege imaginea de decupat, decupeaza ce vrei sa pastrezi si Done.

4 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Iti zic eu un site care editeaza poze si care pune niste imagini gif pe langa (plus fond daca esti priceput). Eu stiu cum, daca vrei iti explic si tie dar e complicat, mi-a luat mult ca sa aflu (apropo mie nu mi-a zis nimeni). Site-ul se numeste http://blingee.com/,fa-ti cont si apoi poti face poze alegand de sus optiunea 'Make a blingee now!'. Funda pleasee?

| Vคмριяιţá a răspuns:

Pai dai pe pizzap si pune poza ta de fundal daca ai salvato
si dupa aia decupeaza capul!
te pup sper sa iti mearga! daca u stii sa imi zici.
Funda plzz

| sisisisisi explică (pentru Vคмριяιţá):

Am reusithappymersi la toate

| Vคмριяιţá a răspuns (pentru sisisisisi):

Cuplacere:X:X: