| Arakiss a întrebat:

Am nevoie de un sfat va rog. Care e cea mai buna tamplarie termopan, ce fel si de la ce firma?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

PVC,firma o cauti tu,iar PVC sa fie cat mai gors daca se poate, is si astea pe grosime, deci sa fie pvc cat mai puternic. Evita totdeauna aluminiu, e cel mai prost, transfera f bine temperatura, deci nu este bun pentru RO aluminiu. Lemnu este scump si de multe ori se intampla sa se desprinda.

| Raduruxandra a răspuns:

Buna! Iti recomand cu incredere www.uniluxconstruct.ro Sunt seriosi si pormpti! Bafta!