| Flavianadx a întrebat:

Am nevoie sa schimb bateria la chiuveta din baie. Am una noua, dar este pentru chiuveta din bucatarie. Asa scrie pe cutie.
Oare se poate folosi si in baie?
Mersi.

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Se poate, doar ca e mult mai lunga decat ar fi necesar si va arata ca naiba.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"pentru chiuveta din bucatarie... Oare se poate folosi si in baie?"

doar tu știi dacă se potrivește (poziție, montanți,...)

| GabiDumitrescu a răspuns:

Bineinteles. Depinde de model, eu iau unele de lungime medie la vreo 38 RON de la Leroy si merg foarte bine si-si. De montat le montez eu, ca sunt niste mizerii ieftine si proaste oricum. big grin

| Flavianadx explică:

Mersi mesterilor happy

| VasilicaPuscas a răspuns:

Da, se poate folosi si la baie, eu asa am facut si cand e nevoie sa faca cineva dus, pune un furtun pe baterie si merge perfect. Deci capatul lung poate fi chiar un avantaj.

| DanielFr a răspuns:

Se poate dar arata inestetic

| BillyAndrei a răspuns:

Se poate monta fara nici un fel de problema.