| Daniel26 a întrebat:

Am o biblioteca cu mai multe corpuri de montat si mi-ar trebui o surubelnita electrica. Ce fel de model sa iau, la un pret accesibil? Nu o voi folosi decat pentru mobila, in rest, sa fie in casa, deci nu imi trebuie ceva profesional. Cu cea cu acumulator, cam cate suruburi pot insuruba pana la urmatoarea reincarcare, orientativ?

Răspuns Câştigător
| Daniel26 explică (pentru mihai69):

Multumesc pentru recomandari, de mare ajutor.

| mihai69 a răspuns (pentru Daniel26):

Cu plăcere. Eu am luat una cu trusă de accesorii pe la o ofertă de la eMag (nu e printre cele recomandate); tot cu acumulator Li-ion - ține de uit s-o încarc. Am montat și demontat un morman de mobilă (tocmai m-am mutat) și nu am avut nicio problemă. E bine să reglezi cuplul de strângere aproape de minim, mai ales la mobilierul din PAL.
Spor la treabă.

| Daniel26 explică (pentru mihai69):

Ok, multumesc mult!