| Alecz_Alexandru_1992 a întrebat:

Am o intrebare daca ma puteti ajuta. As vrea sa izolez o garsoniera cu poliestern exterior, la etajul 3 aproximativ de cati bani am nevoie pentru asta? In orasul Constanta daca stiti ceva.

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cauta pe internet preturi izolatie exterioara cu polistiren Constanta. De obicei, pretul e la metru patrat de placare si difera destul de mult de la un oras la altul si chiar de la o firma la alta.
Pretul e in functie de materialele folosite, de suprafata care trebuie acoperita. Sunt mai multi factori pe care tu, ca proprietar, ii stii. Noi, nu.

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Uniunea Europeana nu mai permite izolarea cu polistiren. Doar cu vata minerala...

| regis a răspuns (pentru MultPreaInteleptulTractorist):

Nu mai raspandi zvonuri aiurea. Uniunea Europeana nu doar ca permite izolarea cu polistiren, ba chiar o si subventioneaza partial.