| George1337 a întrebat:

Am o masina de spalat vase gagennau si nu stiu cum sa o pornesc. Nu am manual de utilizare si nu stiu modelul. Daca ma puteti ajuta cam cum as putea sa ii dau sa ia programul de spalat.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Undeva pe spate trebuie sa fie o placuta pe care este trecuta seria si modelul. Oricum, n-am gasit instructiuni pentru asemenea denumire (Gagennau). Cred ca denumirea este Gaggenau dar nici pentr aia n-am gasit instructiuni. O poza cu tabloul de comanda n-ar fi rea.

| George1337 explică (pentru Salontanul):

E ok multumesc. Am gasit care e cauza pentru care nu porneste masina. Cei care au instalat mobilierul de bucatarie si masina de spalat in mobila au dat doua suruburi frumoase care au gaurit bazinul -_- masina pierdea apa si isi reseta programul. Am rezolvat acum. Multumesc oricum.

| Salontanul a răspuns (pentru George1337):

Sa fii sanatos si s-o poti repara usor!

| George1337 explică (pentru Salontanul):

Multumesc!