| Jeddi a întrebat:

Am o motocoasa pe benzina si am nevoie sa cumpar fir de taiat iarba.
Stie cineva de unde pot cumpara fir de motocoasa?

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Bricodepot, Dedeman etc.

| M4RK a răspuns:

De la Dedeman sau de aici de unde am comandat si eu accesorii pentru motocoasa https://www.generalmotor.ro/catalog?q=fir+motocoasa

| gogu220 a răspuns:

Dedeman, brico depo, ferometal.

| jorjet68 a răspuns:

De pe situri care vand motocoase

| LalaMara01 a răspuns:

Încearcă sa mergi in magazine specifice unde au deja motocoase, poate chiar model asemanator cu ceea ce ai tu, cum am văzut ca au mai scris și alții, Dedeman, Leroy Merlin... sau poate găsești la târg? încearcă sa iei și motorașul acela sau cum se cheamă ca îmi sta pe limba de câteva minute? ca sa vezi ce ti-ar trebui pentru ca sunt și mai subțiri și mai groase in funcție de motocoasa. Spor!

| CalculatorASU a răspuns:

Dedeman, Brico Depo, Ferometal, LeroyMerlin etc.
SAU scriie pe Google.