| lexandrine a întrebat:

Am o piscina, as putea spune patrata, nu ii mai stiu dimensiunile si nici nu am masurat-o, insa asa pare. As vrea ceva ca sa o acopar sa nu se murdareasca apa. Am gasit niste accesorii in carrefour, dar majoritatea sunt pentru piscine fie dreptunghiulare, fie rotunde. Nimic pentru a mea. Ce sa folosesc sa o pot acoperi? M-ar interesa sa fie ceva ca sa o si pot prinde, poate ceva cu margini elastice.

1 răspuns:
| Roman_Tania_1957 a răspuns:

În Dedeman se gasesc folii să acoperiti bazinul.Are si sistem de prindere.Intrebati in magazin si spuneti si dimensiunea bazinului.