| Bennyhill a întrebat:

Am o piscina Intex mare pe cadru metalic, intrebarea mea este dacă o pot lăsa afară pe timp de iarnă. Bineînțeles fără apă si acoperita cu prelata.

2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

De putut poți lăsa, dar e riscul mare sa nu o mai gasesti după primul vânt mai serios. Plus ca vei avea mai multa bătaie ca sa o îngrijești si sa o cureți la anul, decât sa o strângi si împachetezi.

| Sekim a răspuns:

Salut
Desigur ca o poti lasa afara dar ocupa spatiu daca te gandesti.