| Alex363839 a întrebat:

Am plantat niște copaci dar copacii aceia aveau un îngrășământ pe rădacini, eu le-am plantat așa dar mi-a zis cineva că trebuia să împrăștii îngrășămantul de pe rădacini, se mai prinde pomul?

Răspuns Câştigător
| Eisenheim a răspuns:

Da,ar trebui să prindă rădăcini, acel îngrășământ e doar să-l mențină până la plantare, altfel ar trebui un ghiveci mare, dar odată pus în pământ el își extinde rădăcinile iar acel îngrășământ e absorbit/neutralizat

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Se prinde, stai liniștit.

| darrio2007 a răspuns:

E bine ca i-ai plantat asa. Nu-ti face probleme.

| Alex363839 explică:

Vă mulțumesc la toți