| Seceanu_Viorel_1999 a întrebat:

Am probleme cu motocoasa,imi porneste foarte greu,trag la sfoara de mi se ia,si volanta inclusiv pe caroserie e plina de un lichid uzat negru,am carburator nou! Bujia in regula, totul pare ok. VA ROG RASPUNDETI LA INTREBARE! DAU FUNDÃ!

1 răspuns:
| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

Daca ai scanteie, se alimenteaza si ai reglajul facut atunci singura problema este motorul, anume setul motor si ma refer doar la segmenti, cand porneste greu inseamna ca e de la motor cu toate ca ti se pare ca ar avea compresie cateodata nu este asa, verifica si pe ei (in cazul in care reglaju la carburator nu este facut atunci asta e problema)