| mgtow a întrebat:

Am probleme cu rezervorul la wc, il reglez in zadar ca nivelul apei creste si daca nu il opresc pe parcursul zilei treptat ajunge la gauri si iese afara. Cu ce pot astupa gaurile ca sa nu iasa apa asa intra prin alta gaura care scurge in wc direct numai ca e mai sus decat gaurile de perete care trebuie astupate?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.casasidesign.ro/reparatia-wc-ului.html
O zi buna:)

4 răspunsuri:
| mgtow explică:

Problema rezolvata, am ars un cutit la aragaz si am dat o gaura sa nu urce nivelul peste masura si se scurge in wc apa foarte putina ca nivelul urca la maxim in 24h, dau funda la cine imi dadea alta idee

| K0sti a răspuns:

Pai daca regulezi bazine de WC...
Reguleaza si tu ceva mai omenesc!

| mgtow explică (pentru K0sti):

laughing ai de mine ce prostie am zis

| K0sti a răspuns (pentru mgtow):

happy