| sweetys a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor. Am un album foto de genul acesta https://cartuseria.allshops.ro/......Verde.html Dar cu capacitate de 100 de poze. As vrea sa imi iau inca un album la fel dar nu mai gasesc, capacitatea nu conteaza, dar vreau sa fie verde si dimensiunea sa fie 33x33 si foile sa fie autoadezive. Inafara de acesta nu am gasit, dar vad ca nu il mai au in stoc. Stiti alte site-uri cu albume foto? Care sa aiba si asa ceva.

7 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Cel din intrebare nu merge nici cu copy-paste. happy
Am vazut asa ceva intr-un atelier foto. Undeva unde scot fotografiile de pe negativ sau de pe card. Prin hipermarket-uri nu ai gasit?

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Tu vrei 33 x33? Cam mare. In general sunt de 10 x 15.

| Valentinaldoilea a răspuns:

Link-ul nu e bun.

| sweetys explică (pentru sweetys):

Merge cu copy/paste big grin

| Valentinaldoilea a răspuns (pentru sweetys):

Vad ca ai primit deja raspunsuri. =D