| cristi_1959 a întrebat:

Am si eu o intrebare aveti idee cam cat ar costa o casa la tara in provincie?

6 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Iti raspund daca imi spui si tu cat costa un apartament in orasul tau.

| cristi202 a răspuns:

Depinde de multe lucruri - de cit de veche sau noua e, de cit de mare e, de utilitatile ce le are, de dotari, de terenul pe care e amplasata, de zona unde se afla. Am vazut una cu doar 1500 de euro, dar era o casa veche mica cu ceva teren in jur. Insa pretul poate ajunge si la 1000000 de euro in cazul vilelor mari amplasate in zone "strategice".

| Petronela a răspuns:

Depinde de mai multe lucruri

| valsulnorilor a răspuns:

Depinde de zona, pozitie, utilitati existente, putere economica a satului, comunei, orasului.

| cghimbas a răspuns:

Intre 5000 si 15000 costa o casa la tara