| anonim_4396 a întrebat:

Am și eu o problema, ieri mi-a cazut un pui de pisica în fantana și nu am reușit sa îl scot acum nu se mai vede la suprafață, ce pot sa fac în cazul ăsta, știe cineva?sad

Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

Trebuie sa cureti fantana, clar.

8 răspunsuri:
| AutumnDay a răspuns:

Ce ai cautat cu pisicul deasupra fantanii? Minunat, te-ai facut vinovat de o crima asupra unui biet animal nevinovat.
Sa iti fie de bine, sper sa nici nu-l scoti, sa vedem cum mai beti apa vreodata. Va meritati inconstienta.

| xSega a răspuns (pentru AutumnDay):

Fantana era acoperita, avea o gaura mica pe lateral la vreo 30 de cm de sol nici nu știu cum a ajuns acolo

| AutumnDay a răspuns (pentru xSega):

Deci nu tu te-ai jucat cu pisica pe langa sau pe deasupra fantanii, deci nu ai fost tu cel care l-a scapat, ci el a cazut, da? Ca e cu dus-intors acel,, mi-a scapat " si eu am imteles ca tu tineai pisicul in maini sau ceva de genul si ti-a scapat in fantana.
Ai reusit sa o cureti?

| Aslam a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun, dar cred ca pisoiul a murit.

| ChiarEu2 a răspuns:

Sari după el!

| saidkique a răspuns:

Cum ai reusit? Sau s-a dus singur? Daca nu se mai vede si nu il scoti in 2 minute, e prea tarziu. De obicei animalele mici au sanse mari sa fie 'resuscitate', dar daca nu o faci pe moment, e imposibil. Pe viitor ai grija sa nu se intample si fantana sa fie acoperita. Azi un pisicut, maine un copil...

| AnonimANM a răspuns:

Poți chema pompierii

| xxAnonimaxx99 a răspuns:

Cheama pompierii sau baga o galeata si leag-o cu o frangie si incearca sa prinzi pisoiul acolo, dar asta trebuia sa faci ieri azi cred ca e prea tarziu =[