| SpringtrapSimerea a întrebat:

Am un acvariu care e ciobit. Daca dau cu degetul pe ciobitura se simte umed dar nu prea curge apa sau daca curge se prelinge puțin pe peretele acvariului dar nu ajunge până jos. Pot folosi ceara de lumânare pentru a îl repara? A mai incercat cineva asta?

1 răspuns:
| gabicoo a răspuns:

"Poxipol" aplicat pe ciobitură!
Mai întâi golești acvariul, îl speli cu detergent pentru geamuri, îl usuci și la urmă îl ștergi bine cu o cârpă uscată! Apoi aplici Poxipol Transparent!