| Andreiu68 a întrebat:

Am un apartament care de 2 ani nu am mai intrat in el deloc. Facturile sunt la zi, adica cheltuieli 0. Daca ma duc acolo normal ca am sa folosesc apa,lumina etc si dupa plec si nu platesc factura,cand o sa vina facturile voi primi penalitati la sfarsitul lunii sau ceva in decursul lunilor? Spun asta ca vin din strainatate, stau o saptamana si dupa aia plec nu am timp de platit facturi.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iauzi. Ieri te fugarea taica tu daca intri acolo si azi esti mare emigrant si nu ai timp de facturi? Amuzant.

| Simpatic a răspuns (pentru suntserios):

Scopul scuza mijloacele happy