| Furnicuta000 a întrebat:

Am un buget de 25.000 euro maxim. Credeti ca gasesc in Bucuresti o garsoniera cat de cat ok la pretul asta ca sa nu mai platesc chirie? Adica m-ar interesa doar sa fie aproape de un mijloc de transport in comun. Dar nici nu as vrea sa fie pe un camp la distanta foarte mare de Bucuresti cum sunt unele cartiere. Credeti ca am cerinte prea mari? Sau ar trebui sa mai astept sa mai strang bani?

8 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Extrem de slabe sperante. Poate doar o garsoniera de 15-20mp care sa necesite o renovare integrala. Si nici asa nu te astepta la vreo locatie prea buna.

| romeo78 a răspuns:

Programul prima casă ar fi de ajutor. Încercați!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poftim :
https://www.imoradar24.ro/....../bucuresti

Navigheaza prin ele si fa-ti o idee.
Suprafetele sunt mici in orice caz. La banii astia altceva nu exista decat acele garsoniere de tip cutiuta de chibrituri, confort 2 sau 3.

| NunuNini a răspuns:

Da. Am vazut recent o garsoniera la pretul asta. Nu avea numar de telefon asa ca nu stiu nimic despre ea. Dar daca stai in Bucuresti, poti sa mergi pana acolo sa vezi despre ce este vorba: https://lajumate.ro/garsoniera-piata-romana-12681477.html
Daca o vezi, te rog sa-mi spui si mie ce este cu ea.
Dar iata si altele: https://lajumate.ro/......25000.html

| Furnicuta000 explică (pentru NunuNini):

Am vazut si eu garsoniere si apartamente in centru ieftine dar problema cu ele e ca blocurile sunt foarte vechi si cu risc seismic mare.

| Whitesnake99 a răspuns:

Da, in Rahova la etajul 15 cu gauri in tavan si sobolani laughing Sub 50k nici nu discuti daca ai cat de cat pretentii de decenta

| Alinailies a răspuns:

In Militari Residance e posibil sa gasesti o garsoniera.
Acum 4 ani am cumparat acolo cu 23.000€.
Daca dai toti banii odata, poti negocia, ii spui ca nu iei cu credit ci cu banii jos, cat mai lasa la pret.

| krypton1234 a răspuns:

Salut frate da iti gasesti pe la militari residence gasesti si prin Ferentari si prin Rahova si Berceni gasesti gasesti nu e problema si chiar sunt ok daca vrei sa stai intr-un cartier mai spre centru mai strange daca nu te deranjeaza ca stai mai la margine gasesti si la banii astia chiar si cu 2 camere...
Sper ca te am ajutat cat am putut.
Mersi!