| ionut6709 a întrebat:

Am un frigider A+ Arctic, acum cateva zile s-a luat curentul si de 3-4 zile nu am avut curent electric, acum cand am bagat in priza frigiderul lumina lui sa functioneaza dar nu se raceste, temperatura din el e cu 3-4 grade mai mica ca in casa atat.Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Ia legătura cu magazinul de unde l-ai luat, ei vor veni la tine acasă, îl vor lu-a îl vor duce la service, iar după ceva zile ți-l vor aduce întreg reparat și nevătămat înapoi!

| Vlad787 a răspuns:

Poate s-a dereglat, uita-te daca are vreun indicator de temperatura pe care poti sa il modifici.

| ionut6709 explică (pentru Vlad787):

Totul e in regula cu el, dar nu se raceste, indicatorul e la maxim.