| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Am un pamant care nu prea da roabe si vreau sa imi fac un lac pe el. Problema este ca nu stiu daca este vreun izvor acolo(pamantul nu este umed, vara este chiar crapat). Cum as putea sa fac? Daca nu este izvor ce pot face? Asta este dorinta mea( de a avea un lac). Va rog sa imi dati si niste sfaturi daca puteti. Multumesc

2 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Nu merge sa faci pe orice teren. Daca e teren extravilan, nu o sa poti, si oricum ce sa faci cu balta in camp, sa ti-o vandalizeze altii? Dar daca e intravilan, totul se rezolva, atata ca va fi o balta mica. Mai da amanunte.

Răspuns utilizator avertizat