| Ghiordi a întrebat:

Am un razboi (masina de tesut) in stare buna, m-ar interesa unde as putea gasi un colectionar ceva care sa imi ofere un pret bun, un site unde as putea sa pun un anunt, un site in care as gasi un colectionar ceva?
Dau funda big grin

4 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

După ce spui tu s-ar putea să nu fie un obiect de colecție (faptul că ai pomenit de seria produsului). Dacă are serie probabil e un produs industrial (în sensul că nu e manufacturat manual). Obiecte de colecție sunt războaiele de țesut din lemn, confecționate manual și vechi de cel puțin 60-70 ani. Iar astea nu au serie.

| ZGEBYUSMEXIMUS a răspuns:

Site olx.ro

| Ghiordi explică (pentru ZGEBYUSMEXIMUS):

Mda... Dar nu prea am idee cu ce preț să îl dau :d. Mă gândeam că există vreun site in care as putea pune produsul și să liciteze cineva... Sau sa fie evaluat de cineva după seria produsului

| Vladalexandru97 a răspuns:

Salut,bunica are 3 iar in satul ei sunt cel putin 100-150 de doamne pensionare care practica inca acele tipuri de covoare sau tesaturi, ideea e ca la nivel national sunt extrem de multe, nu stiu sincer cat de cautate ar fi ca sa poata fi evaluate corect si nu cred ca exista o cerere mare, doar daca ai unul din anul 1800, ...bafta happy