| DenisIonut01 a întrebat:

Am vrut sa imi spal adidasii la masina de spalat si ma gandeam sa bag si ceva carpa ca sa nu se loveasca masina doar cu adidasi dar, mama mea i-a bagat deja si a pornit masina, am dat pauza si am mutat pe mod delicate si am oprit stoarcerea, nici macar nu i-am mai clatit in masina. I-am scos (mai multe perechii) una din ele s-a rupt sad intrebarea este : Masina o fi bine? dupa am bagat o tura de haine si nu am observat scurgeri de apa

scuzati categoria chiar n-am idee unde ar trebui clasificata

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Masina este bine. Eu spal mereu adidasii la masina, pe modul delicat, fara nici o carpa.

| DenisIonut01 explică (pentru Brigaela):

Multu Brigaela! Mereu ai raspunsuri bune big grin

7 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Mașina e bine dar adidașii se spală la mână.

| DenisIonut01 explică (pentru NAT0):

Stiu asta dar aveam 6 perechi de adidasi si imi era greu, imi lua timp si trebuie sa merg si la munca sad

| NAT0 a răspuns (pentru DenisIonut01):

Data viitoare îți faci timp.

| Alicezzz a răspuns:

Nu are nimic masina. Iar adidasi daca s au rupt vre o pereche inseamna ca, calitatea era slaba!

| DenisIonut01 explică (pentru Alicezzz):

Multu Alice! love struck da au fost de calitate slaba.

| tickey a răspuns:

De multe ori, masina de spalat nu pateste nimic. Ai fi putut mai simplu sa ii duci la o spalatorie, au masini speciale si nu costa mult.