| Alex363839 a întrebat:

Anul trecut am pus pentru prima dată pui, le-am dat faină de porumb și verdeață și nu s-au dezvoltat foarte bine îs mai mici decât celelalte. Mai vreau să pun și anul acesta, ce să le dau, o combinație de făină ceva nu foarte costisitor?

Răspuns Câştigător
| Alinailies a răspuns:

Calciu, drojdie de bere furajera, vitamine, acidifiant sau albastru de metil in apa de baut...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-le calciu, gasesti cu noua lei o galetusa.

| Lizuca1234 a răspuns:

Sa nu mai pui daca iti bati joc. ele trebuie sa traiasca natural, sa ciocaneasca iarba, sa aiba spatiu mult. mancare fara hormoni de crestere, ai tai nu ca au ramas mici, pur si simplu erau normali, fata de aia care sunt indopati de hormoni. simplu ca buna ziua

| Alex363839 explică (pentru Lizuca1234):

Fix de asta au rămas mici pentru că i-am hranit natural