| Feyenooord666666 a întrebat:

Are careva o lista cu programele de spalat si durata pentru o masina de spalat technolux? Dau funda, imi e urgent!

Răspuns Câştigător
| danutz2006 a răspuns:

Salut,
Gasesti aici manualele:
http://www.electrolux.ro/support/manuale/

| Feyenooord666666 explică (pentru danutz2006):

Multumesc pentru efort, daca era technolux imi era de folos, dar e Electrolux. Close enough!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Le gasesti in instructiunile de utilizare ale masinii.

| untu a răspuns:

Nu ai prospectul sau instructiuni de utilizare a masinii de spalat TECHNOLUX? Chiar acolo se afla lista cu programele de spalare si durata!

| Feyenooord666666 explică (pentru untu):

Daca il aveam nu mai puneam intrebarea. laughing Nu e masina mea de spalat.