| Gurgiu a întrebat:

As dori sa fac o baie in casa, cat m-ar costa un pret aproximativ cu instalatie, cu sapat in curte, cu tras canalizare, cu tot, hidroforul este deja facut?

2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Prețul corect al instalației interioare este pe la 150 lei de obiect sanitar instalat.
Partea din curte si alte legaturi se plătesc separat si bineînțeles depinde de dificultate. Nu e același lucru sa traversezi 3 metri prin gradina sau 20 printr-o curte betonata...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Întreaba un instalator el stie exact preturile, gasesti firme autorizate de instalatii apă canalizare tot, pe google