| Andrei_Mihut_1997 a întrebat:

As dori sa stiu ce tip de broasca mi-ar trebui la usa aceasta. Puteti sa imi dati si un site de unde pot cumpara broasca.

Poza: http://i.imgur.com/Ddhjy20.jpg

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Broaste pentru usi metalice cum ai tu nu se gasesc. Intreaba pe cei care vand astfel de usi si cred ca prin ei ai putea comanda una. De ex. la supermarket-uri... dar te-as sfatui daca ai posibilitatea sa schimbi usa cu una de termopan pentru ca la astea metalice mereu sunt probleme cu broastele! Bafta!