| andreiu a întrebat:

As vrea sa invat cum sa schimb o baterie la bucatarie. Sunt femeie, sunt singura si nu am la cine apela. Ma mai ajuta presedintele de bloc care cunostea un instalator, insa acum el are coronavirus si chiar nu am cum sa apelez la el. Pe altcineva nu cunosc, insa consider ca nu e atat de complicat sa nu o pot face singura. Stiu de unde si cum se opreste apa. Am cheile necesare pentru a desface vechea baterie. Ma ajutati cu sfaturi, filmulete sau orice alt material util?
Multumesc.

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

E neplacut cand ai o problema si nu o poti rezolva ca nu stii cum. Dar e frumos cand esti deschis sa inveti ce e necesar pentru a remedia problema.
Nu iti mai raspund la intrebare, ai primit deja cateva linkuri.
Sper sa o fi rezolvat deja. Daca nu, succes!

Răspuns utilizator avertizat