| Valeriuu a întrebat:

As vrea sa-mi lipesc o plasa de tantari de termopan, stiti cu ce as putea face asta?

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Gasesti in magazinele Mathaus un kit pentru plasa de tantari, cu profil metalic, coltare, plasa, suruburi, tot... Daca esti DIY guy, te apuci si faci singur, dar iti trebuie macar un bomfaier si o surubelnita electrica (filetanta).

| Catrice a răspuns:

Cu un telefon la cei care ți-au pus geamurile rezolvi.

| Iote a răspuns:

Sa o lipesti? Ca sa strici si geamul?
E nevoie de o alta rama cu plasa pe ea. Ori suni la cei ce ti-au pus geamul sa-ti aduca si o rama cu plasa. ori faci tu una manual din lemn si pui plasa pe ea. Dar vezi cum o montezi in perete ca sa nu cada.

Răspuns utilizator avertizat