| Ana_2935 a întrebat:

As vrea sa plantez un copac in curtea casei, curtea e suficient de mare, dar spuneti-mi ce copac as putea planta, in asa fel incat la un moment dat sa poata sustina o casuta in copac. Casuta nu trebuie sa fie ceva sofistic, cat mai simplu, dar sa fie sigura.

3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Se dezvolta greu un copac.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Ca un copac plantat acum sa poata sa sustina o casuta ar trebui sa astepti peste 30 de ani sau chiar mai mult. Doar salcia si plopul se dezvola in mai putini ani.

| 70gabriela70 a răspuns:

Buna!
Fagii, stejarii, paltinii şi brazii groşi.
Bafta!