| aditimus a întrebat:

Ati observat corcodusii anul acesta toti au modificat fructul este lunguiet (plat) niciodata nu am vazut asa ceva, de ce oare?

Răspuns Câştigător
| AlinMrs a răspuns:

E din cauza ca s-au inversat poli magnetici ai pamantului si astfel forta de atractie a pamantului a crescut putin chiar daca noi nu o simtim. Astfel a dus la alungirea fructelor de corcodus( are o canditate mai mare de fier)

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlinMrs):

Ha ha ha, ce explicatie. Cum sa se inverseze polii magnetici ma inteligentule? si ce legatura au polii magnetici cu corcodusele?

| AlinMrs a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru a înțelege subtilitatea acestui fel de comunicare, e nevoie de un al doilea tip de interpretare din partea vorbitorului. Înțelegerea sarcasmului poate lipsi la unele persoane care prezintă leziuni ale creierului, demență, autism (deși nu întotdeauna) iar aceasta percepție a fost localizata de RMN în creasta parahipocampului.

Perspectivele culturale are sarcasmului variază foarte mult, însă câteva culturi și grupuri lingvistice, îl găsesc ofensiv în diferite măsuri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlinMrs):

Si tu il gasesti ofensiv?

| AlinMrs a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ai treaba cu ce am vorbit pana acum. La asa intrebare ce raspuns era sa dau. Nu are nici o logica pentru ca eram sarcastic, insa tu nu prea ai baut lapte asa ca te prinzi cam greu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlinMrs):

Vai de capul ala al tau ca dai niste raspunsuri...

| AlinMrs a răspuns (pentru anonim_4396):

Chill man, noi eram pe caterinca si vii tu aici sa ne strici starea. Du-te si da-ti cu parerea in alta parte daca nu ai prins duma.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlinMrs):

A,erai neserios. Bine.

11 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Le e frică de polițiști și de coronavirus și s-au deghizat.

| Catrice a răspuns:

Ai mei n-au nici frunze darămite fucte rolling on the floor

| TamplaruAnisoara a răspuns:

La ai mei de abia a căzut floarea. Nu stiu sigur daca au înghețat florile. In ultimii 5-6 ani nu am avut fructe din cauza inghetului. Anul acesta inca nu se vede daca au înghețat sau nu.Merii,perii,vișinii abia acum înfloresc.Caișii au înghețat.

| alex495 a răspuns:

Din cauza secetei nu mai sunt asa ovale corcodusele, nu are apa copacul si atunci le face forma aia mai mica