| BogdanGbY a întrebat:

Avem planga digitalis in Romania? Creste in campie?

11 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Denumirea stiintifica a plantei nu este corecta! ---nu exista "planga digitalis". Cauta dupa denumirea populara a acesteia, daca nu-i cunosti denumirea stiintifica.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pentru limba română apăsati tasta #1

| mihai69 a răspuns:

Ce e aia o „planGă"?!?
Dacă întrebi de planTă http://ro.wikipedia.org/wiki/Dege%C8%9Bel atunci da, aceasta trăiește și la noi.

| JackR a răspuns:

Ai chef de un "shot" de digitalina, sau esti doar pasionat de botanica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A gresit omul o litera si hopa, sar inteligentii de pe TPU. De parca voi nu ati gresit niciodata. A pus G in loc de T. Mare tam-tam mai faceti si voi.

| JackR a răspuns (pentru anonim_4396):

"Nefolositor si eronat"?! Ce este eronat in a intreba daca omul este pasionat de botanica sau doar un "junkie"?! Sau te oftici ca nu vrea sa imparta cu tine?

| JackR a răspuns (pentru anonim_4396):

Am inteles, esti pur si simplu un dobitoc!

| BogdanGbY explică (pentru anonim_4396):

Nu am văzut greseala imi cer scuze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce frustrat e Jackr. Face pe interesantul pe TPU. M-a blocat...ca ii evaluam si raspunsul nefolositor si eronat.