| Gruiuu_Gruiu_1970 a întrebat:

Băi fraților să nu găsești un meseriaș an construcții an tot Sătmarul nostru e grav.Am eu nevoie de unul la construirea unei case.msi

8 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Bai fratele meu happy, chiar trebuie sa gasesti doar in Satmar meserias? Hai ca vin eu sa ti-o fac, chiar daca stau cam departe.

| darrio2007 a răspuns:

Au plecat afară.

| Gruiuu_Gruiu_1970 explică (pentru darrio2007):

S-au n-au chef de șantier ( s-au de lucru).

| darrio2007 a răspuns (pentru Gruiuu_Gruiu_1970):

Sau nu le dai cat vor.

| ovidiu123432 a răspuns:

Gasesti asa ceva online sau in satul tau sau daca nu in saturile vecine tot trebuie sa fie, intereseaza-te mai bine pe la cunostinte si o sa gasesti.

| Bitzer a răspuns:

Unde-i intrebarea, domnu' Pruteanu?