| Birlan_Ion-Cornel_1975 a întrebat:

Bona! Cate Basuri depot BCA initiative trebuie la 90 metri patrati?

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce, mă?

| Mimo2 a răspuns (pentru darrio2007):

Mi-ai luat vorba din gură laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru Mimo2):

Nu am inteles nimic din ce spune.

| AlexDarius3 a răspuns (pentru darrio2007):

A intrebat cate baxuri BCA initiative trebuie la 90 de metri patrati, simplu.

| anonimg a răspuns:

Aici ai nevoie de un inginer, proiectant sau altcineva de felul acesta, deoarece "depot BCA initiative" se vinde la metru cub, iar ție îți trebuie la metru patrat.
Cineva trebuie să calculeze suprafața, și să țină cont și de dimensiunea BCA-ului dorit (pentru că și acesta de pe urmă este de dimensiuni diferite).
Constructorul ar trebui să știe; și poate chiar vânzătorul te-ar putea ajuta.

| gheorghe699 a răspuns:

Daca intrebati, cate baxuri BCA, trebuiesc la 90 mp? ar trebui sa stiu dimensiunile unei placi BCA, ex 24x20x60,si atunci putem calcula in mc sau, in baxuri cum doriti.

| ziptrack a răspuns:

Sa inteleg ca doriti sa va faceti un sistem audio si aveti nevoie sa stiti cate tunuri de bass aveti nevoie pentru o suprafata de 90m2?
Daca da, un tun de bass de 10-12 inch ar trebui sa fie indeajuns.

| gheorghe699 a răspuns (pentru ziptrack):

Ha,ha,haaa!

| ziptrack a răspuns (pentru gheorghe699):

Sa inteleg ca dansul se referea la total altceva. Ei bine, a meritat totusi sa incerc laughing

| Kron5tadt a răspuns (pentru ziptrack):

Epic!

| Kron5tadt a răspuns:

Uite-l si reprezentantul diaspora, care vrea sa schimbe guvernul.
Raducioiule, vezi ca ai "keyboard failure"! ROFL

| AlexDarius3 a răspuns (pentru Kron5tadt):

Cine?

| Kron5tadt a răspuns (pentru AlexDarius3):

Las-o asa, sa nu te arunce-n sant. big grin

| AlexDarius3 a răspuns (pentru Kron5tadt):

Cred ca voiai sa manaci ceva de pe jos si eu te opresc, scuze.

| Kron5tadt a răspuns (pentru AlexDarius3):

Crezi gresit. Asa cum crezi ca gramatica folosita de tine este cea corecta. You useless piece of (name it yourself). ROFL