| Nimeni20192018 a întrebat:

Am câteva întrebări!

1. Știe cineva cât consumâ panourile radiante cu infraroșu? O cameră de câti metri pătrați maxim poate încălzi un astfel de panou? Sunt periculoase dacă vreau să le las pornite noaptea cât dorm? Fac zgomot?

2.Convectoarele Electrice cât consuma? Ce suprafață poate încălzi un astfel de convector? Sunt periculoase dacă vreau să le las pornite noaptea cât dorm sau ziua când nu sunt acasă?
Fac zgomot?

Care este mai bun și mai nepericulos dintre convector și panou Radiant?

Aștept răspuns! Dau Fundă!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pentru panourile radiante ai aici răspunsuri la toate întrebările.