| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am fost la veterinar cu catelul de i-a facut o injectie pentru ca avea tempratura si hârâia.Iar acum vomita intruna, e normal? Asa isi face efectul injectia? Eliminand?

3 răspunsuri:
| SantalPorcocale a răspuns:

Nu stiu, da in locu tau nu mi-as pierde vremea pe TPU si as suna veterinaru sa-i sar in cap.

| Kron5tadt a răspuns:

Sunt aproape sigur ca veterinarul ti-a explicat cateva lucruri. Dar tu, inconstienta, crezi ca un animal este doar bibelou, nu o mare RESPONSABILITATE. Fuga urgent la veterinar!

| Anonima283 a răspuns:

Eu zic să mergi repede la veterinar