| alexandrubt13 a întrebat:

Buna am o piscina intex cu colac care se ridica odata cu umplerea din cauza presiunii apei la o inbinare de material deci in perete s-a taiat si sa lergit taietura de vreo 7-8 cm se vede si niste fire in peretii piscinei de de la armatura peretelui sau cum se mai spune se mai poate lipi? cu ce? am vazut ca este kit special lipire piscine cine a incercat? nu e nici veche e ca noua multumesc doresc rasp daca se poate de la cei ce au asemenea piscine sau au lipit asemenea piscine

2 răspunsuri:
| SasaSasa2000 a răspuns:

Am avut o astfel de piscina cred. dar singura solutie ar fi sa cosi, nu manual ci cu o masina de cusut. si dupa aia sa aplici un strat de silicon in asa fel incat sa nu curga apa.

| alexandrubt13 explică (pentru SasaSasa2000):

Multumesc am gasit solutie speciala la dedeman un tub si un val de nailon special si s-a lipit f bine am lipit o pe ambele parti dar nu odata pe rand si am pus greutate pe lipitura cu o placa lina pe alta placa