| rosumada15 a întrebat:

Am o problema cu motocoasa. Ea mereu se opreste cand o tin prea mult in iarba. E McCulloch.

Răspuns Câştigător
| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

Reglajul nu este facut corect.din cauza asta..cand da de greu moare...regleazo,sau daca nu stii du-te lacineva sa regleze.(un mecanic) e la fel ca la scuter aceeasi chestie. aer si benzina. astea doua

3 răspunsuri:
| nicusor222 a răspuns:

E și normal dacă nu e una profesionala.
Poate ca se încălzește tare și de aia face așa.
Încearcă sa o măi oprești din când în când și ai grije la ulei cât bagi ca eu am băgat cam mult și se gatuia toată după care se oprea.

| rosumada15 explică (pentru nicusor222):

Motocoasa e profesionala. Mersi pentru raspuns.