| katy95 a întrebat:

am si eu o intrebare: pe tavan am o rozeta decorativa din ipsos si nu gasesc pe nicaieri informatii despre cum sa o dau jos... fara riscul de a-mi cadea in cap. ma poate ajuta cineva? multumiri anticipate

Răspuns Câştigător
| Danielcristian a răspuns:

Buna, aveti nevoie de o scara, 1ciocan si o dalta, va urcati pe scara cu grija insotita daca e nevoie si loviti usor aceea rozeta de ghips, iar daca nu chemati 1 vecin.

| katy95 explică (pentru Danielcristian):

Da...la asta m am gandit si eu... o singura retinere am : imi este frica sa nu imi cada tavanul in cap cand voi da jos rozetahappy multumesc pentru raspuns

2 răspunsuri:
| mariuca_1027 a răspuns:

Ca sa eviti sa te accidentezi iti sugerez sa apelezi la inca o persoana!