| alinuta16 a întrebat:

Am si eu o rugaminte: Dati-mi niste ideii (poze) cum as putea sa aranjez o camera sa arate romantic. fundita

Răspuns Câştigător
| lumy4u a răspuns:

Cumpara hartie creponata rosie, decupeaza in forme de inimi mari, si agatale pe perdea cu ace de gamalie, sa fie toata perdeaua plina de inimi mari, pune pe pat multe petale de trandafir, cumpara lumanari mici rotunde multe si fa pe podea o inima mare din lumanari aprinse, si sa ai 2 pahare de vin rosu, capsuni cu frisca, eu asa am facut cand aveam 17 ani big grin funda?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex? De categoria Casa si Gradina, ai auzit?

| Wihox a răspuns:

Furi niste copii de pe strada eventual intre 5-8 ani in numar de 3 bucati si ii rastignesti pe cruci din mahon si ii pui in camera, dupa ce mor le iei sangele si vopesti camera ceva de genu pui 666 pe fiecare perete. sa vezi ce fain o sa fie

| cristimx a răspuns (pentru Wihox):

LOL, esti cam nebun omulerolling on the floor) unde sa gasesasca asa ceva?rolling on the floor))

| AndiNyctophilia a răspuns:

Nu uita de urşi kitchioşi din pluş, multicoloraţi.

| Armatistul82 a răspuns:

Cearceaf rosu, lumanari, muzica romantica lenta la volum mic si ritmica, geam deschis.nustiu asa mi-ar placea mie