| anonim_4396 a întrebat:

am un ceas cu o curea din silicon de culoare alba care din pacate s-a murdarit. am incercat sa o sterg cu spirt, alcool, acetona, clor, parfum si nu se curata. stie cineva alta solutie?

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Vopseste-o albastra, sau alta culoare cu marker, numai pe fata; mai poti schimba cureaua cu totul, gasesti curele deosebit de frumoase la magazinele care vand ceasuri.Numai bine.happy

| cinderellaindreams a răspuns:

Daca nu merge nici cu Ace sau Vanish, atunci incearca cu sapun natural.