| madalicious a întrebat:

Buna!

Am un frigider arctic cam de 3 ani cam asa \; http://s1.emagst.ro/poze/32/img177254-19052011111423_350 x350c_nl21.jpg recent a fost reparat, si repus in functiune dupa ce s`a spart ceva, nu stiu ce anume cred ca freonul... Acum in frigider miroase a multe alimente adunate laolalta, si e cald. Caldura din frigider ma ingrijoreaza ca nu stiu ce sa-i fac. Poate trebuie sa-i modific temperatura?

Ce ma puteti sfatui?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna, cred ca numai are freon, de aceia incalzeste si nu ingheata, asa am patit si eu cu un congelator, si am chemat"doctorul" si a constatat ca nu are suficient freon...wave