| marimm a întrebat:

Am un geam de termopan care doar se rabateaza, in momentul cand vreau sa il deschid larg e ca si cum ar fi intepenit si nu se poate deschide. Se poate repara cumva?

2 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Se numeste oscilobateaza si fireste ca se poate repara.Cheama pe cineva care lucreaza la tamplarie pvc si te rezolva

| QElenaBoghiu a răspuns:

Incearca sa il impingi cu putere si sa tragi de maner in jos in acelasi timp ca sa se inchida complet, apoi se va deschide normal cand il deschizi din nou, la mine functiona cand pateam asta.