| domoreofwhatmakesyouhappy a întrebat:

Buna, as dori sa imi spuneti o aplicatie pentru IOS prin care pot sa fac design interior folosind elemente pe care le am in realitate sau incarcate de pe site-uri ca Leroy Merlin, Dedeman, etc. Multumesc!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ceea mai buna si la indemana aplicatie pentru design interior este coala matematica cu patratele si creionul cu radiera. happy

| mihai69 a răspuns:

IKEA are ceva programe de design mobilă online (deci ar trebui să meargă și pe Safari).