| Tosa_Filip_1988 a întrebat:

Buna as vrea sa imi cumpar o drujba.Ce drujba mi-ar trebui asa prin gospodarie.Eu m-am gandit la ikra mogatec dar nu prea stiu.este buna drujba?

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Stihl MS 261 C-M

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Pentru gospodărie nu se rentează sa cperi o drujba profesionala.
Un prieten și-a luat una de la Micul Pădurar si e foarte mulțumit de ea.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca te pricepi la reparat poti lua una mai chinezeasca la 3-400 de lei, daca nu una la 2000 de lei ca tine sigur mult timp.

| Tosa_Filip_1988 explică (pentru MihaiNicu23):

Dar ikra mogatec e buna?
Ce stiii?

| alizeu11 a răspuns:

Una micuta pentru pomi fructiferi! Nu-ti recomand decat Makita sau Sthil, lasand rusii deoparte cu toate ca si ele sunt fabricate tot in acelasi gen! Dar dai un ban si-ti iei un lucru bun!

| PWPali a răspuns:

Aia de la stil e buna