| Mumusica_9552 a întrebat:

Buna!:*
As vrea si eu niste site`uri sau ceva.care sa fie cu case de vanzare...si as vrea sa fie pretul pana in 700 de milioane inclusiv 700 de milioane.Si as vrea in Braila in chercea...
fundita! normal!:*

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara! intra pe www.tocmai.ro si selectezi orasul tau, te duci la sectiunea case-vile si gasesti ce doresti:)

caramela
| caramela a răspuns:

Http://brailacity.olx.ro/case-apartamente-de-vanzare-cat-367 vezi daca gasesti ceva ce doresti, incearca pe google case si apartamente de vanzare in Braila.o zi buna:)

| Mumusica_9552 explică (pentru caramela):

Buna! Am cautat.si nu.nu este ce vreau.eu vreau pana in 700 de milioane si poate fi si apartament si casa ce o fi.numai garsoniera nu vreau.si eu vreau in Braila nu in alte localitati.

| Mumusica_9552 explică:

Da.dar nu este ce caut eu.eu vreau site`uri numai cu case/apartamente.care sa fie de vanzare in braila.