| LucaAdina a întrebat:

Bună!
Astăzi am observat că îmi iese puţină apă de sub gresie aproape de chiuveta de la baie, efectiv se vede băltuţa de apă ieşită din gresie, nu din altă parte, am şters de câteva ori şi se face în acelaşi loc.Ce ar putea fi? Poate a trecut cineva prin asta. Mulțumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| GicaPetrescu a răspuns:

Bună Adinuța!
Și eu am avut o problemă similară la apartament și s-ar putea să fie din cauza unei spărgături de țeavă cu apă jegoasă de la duș cel mai probabil... Aș spune să apelați la un instalator și vă zice el instant problema. Multă sănătate seară frumoasa!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru GicaPetrescu):

Unei spărturi nu spărgături domnule doctor

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai o teava sparta sub gresie. Nu ai sifon de pardoseala?

| Violleta2022 a răspuns:

Teava sparta sub gresie

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu iese din gresie, că nu e izvor de la munte. La marginea gresiei iese de sub ea. Iar sub ea ajunge de la canalul de scurgere de sub chiuvetă, care are o străpungere undeva.

| relian a răspuns:

laughing aia da "spărgături ", daca mai e si doctor e clara laughing desi eu vad ca e Gica Petrescu laughing ori o fi o combinatie Gica Petrescu cu ceva doctor, mai stii