| Andruta99 a întrebat:

Buna!
Cat costa sa ridici 2 camere la cheie in ziua de astazi ( parchet, finisaje, totul fara mobila)?
Multumesc frumos! O zi buna!

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Parchetul si finisajele sunt aproape nimic langa costul restului constructiei.
Daca fundatia si acoperisul sunt facute, atunci costul la metru patrat se poate scoate de la 300 euro in sus.

| darrio2007 a răspuns:

Greu de spus. Nici dimensiuni nu dai.
Tu spui ca le ridici, deci le zidesti acum, plus tot ce urmeaza pana la cheie.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

2 camere de mărime medie, 30000. Dar baia și bucătăria le ai?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Peste 20.000 euro, sau scumpit materialele de constructie mult si manopera zugravului, ca el pune si gresie parchet.

| Wr3nch a răspuns:

Depinde de dimensiunea camerelor, materialele folosite, cati muncitori vin, etc. E greu de dat o estimare corecta fara detalii.

| ReddY25 a răspuns:

Cam ridicate costurile, materiale scumpe, plus manopera, deci trebuie sa bagi mana adanc in buzunar, succes!

| Aurora99 a răspuns:

Buna ziua! Luați legătura cu Cristian la nr. de telefon de mai jos. Băieții se ocupa de finisaje, renovări, tencuieli interioare, zugrăveli, placări pereți și plafoane ghips-carton (rigips), gresie și faianță, parchet, izolații fonice și termice, montat uși, proiectare mobilier. Îi recomand, mi-au lucrat curat și la preț avantajos.