| Burav a întrebat:

Buna, caut telecomanda așa pentru tv Sharp nu găsesc nicăieri, știe cineva unde aș putea găsi? Mulțumesc
https://telecomanda-tv.ro/......2751-1.jpg

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La mine in oras sunt magazine cu diferite tipuri de telecomenzi. La tine nu sunt? La magazine fizice ma refer, nu online.

| Burav explică (pentru darrio2007):

Ba da sunt dar au spus ca nu sunt compatibile cu tv Sharp deși sunt universale?‍♂️

| darrio2007 a răspuns (pentru Burav):

Ai nevoie de un cod al tv-ului de pe capacul din spate. Tv-ul nu e smart, nu?

| sierra1 a răspuns:

In toate mall-urile sunt telecomenzi UNIVERSALE, ia-ți una!

| Burav explică (pentru sierra1):

Chiar ieri am fost in mall și nu au avut telecomenzi universale nicăierilaughing

| sierra1 a răspuns (pentru Burav):

Bate și ți se va deschide, caută și o să găsești!