| alexandrubt13 a întrebat:

Buna, cea mai buna vata minerala de exterior de 10 cm ce mi-ati recomanda? E buna si aia ruseasca cu densitate de 110 m cub si 0 036 A1 IZOMIN RUFF si nu mai stiu ca nu prea ma pricep la indicii de performanta mai este, KNAUK, CERESIT, REKCWOOL?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Ia ce firmă vrei dar de preferat pe bază de polistiren expandat de culoare gri-argintiu

https://baumit.ro/....../startherm

| alexandrubt13 explică (pentru sierra1):

Nu nu astea nici pe la blocuri nu mai vad astea noi si daca stai la casa iti intra si rozatore daca ai vreo gaura ciupesc pasarile

1 răspuns: